Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: Tomek Karwiński//IG: @mazurek_m

/
9 czerwca 2021
/

Solar zapowiada: „Będzie to największy koncert jednego polskiego rapera w historii”

Branża koncertowa nadal jest mocno narażona na straty spowodowane decyzjami rządu, ale to nie przeszkadza reprezentantom SBM Label, aby sprzedawać sporą liczbę biletów.


Cały czas branża imprezowa w naszym kraju boryka się z ogromnymi problemami spowodowanymi wszelkimi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez polski rząd. Władze znoszą kolejne zakazy, ale raperzy nadal nie mogą w 100% być pewni swoich tras koncertowych. Do tego pojawiają się również informacje, że na teren koncertów wstęp będą miały jedynie osoby zaszczepione.

Taka kolej rzeczy wpłynęła na decyzje co niektórych raperów. Tym samym Kali, Szpaku czy Włodi poinformowali, że nie mają zamiaru póki co grać żadnych koncertów. Inaczej sprawa ma się jednak u reprezentantów SBM Label, którzy już teraz zapraszają na swoje eventy. Bedoes kilka dni temu zapowiedział trasę Szlak Wygnańców, a Mata planuje właśnie koncert… na lotnisku!

To będzie jedyny koncert w Polsce, jedyna okazja, żeby na żywo posłuchać wszystkich premierowych utworów reprezentanta SBM Label.

Publiczność może spodziewać się naprawdę niezwykłego wydarzenia i produkcji na światowym poziomie. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne. – dodaje Magda Dubrawska z SOLD OUT Agencji.

MATA ZAGRA KONCERT NA LOTNISKU W BEMOWIE – SPRAWDŹ!

Bilety na wspomniany koncert Maty rozchodzą się w błyskawicznym tempie, a fani już nie mogą doczekać się październikowej imprezy. Kilka słów na temat przedsięwzięcia przekazał Solar na swoim Twitterowym profilu. Szef SBM zapowiedział, że może to być największy koncert jednego rapera w historii!

Wszystko wskazuje na to, że będzie to największy koncert jednego polskiego rapera w historii.

Podobne wpisy
Popularne