Autor zdjęcia: IG: @wlodi_osad

/
7 czerwca 2021
/

Włodi również nie będzie grał koncertów tylko dla zaszczepionych

Nie milkną echa różnych rządowych decyzji, a także wytycznych niektórych festiwali, które zgodnie z wytycznymi poinformowały, że na teren imprez wstęp będą miały jedynie osoby zaszczepione.


Polski rząd postanowił zdjąć znaczną część obostrzeń, które od ponad roku towarzyszyły nam w codziennym życiu. Luzowanie obostrzeń jednak nie wpłynęło na wszystkie dziedziny życia, ponieważ branża koncertowa nadal mocno na tym cierpi. Pierwotnie rząd zakazał jakichkolwiek imprez masowych, ale od piątku sytuacja uległa jednak lekkiej zmianie.

Na tapet warto tutaj wziąć FEST Festival, którego organizatorzy poinformowali kilka dni temu, że na teren imprezy, zgodnie z nowymi wytycznymi, wejść będą mogły jedynie osoby zaszczepione. Taka sytuacja nie spodobała się znacznej części fanów, a także artystów. Głos w tej sprawie zabrał m.in. ekspert, który tłumaczył, że takie działanie jest po prostu nielegalne. Sprawę skomentował również Kali, który opublikował specjalny wpis na swoich profilach w mediach społecznościowych, w których poinformował, że artyści, wspierający agendę szczepionkową są dla mnie skończeni.

W podobnym tonie wypowiedział się Włodi, który również zaznaczył, że nie planuje grać koncertów, na które wejść będą mogły jedynie zaszczepione osoby. Weteran sceny na koniec wysłał jeszcze krótki apel: STOP SEGREGACJI!

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości w związku z pojawiającymi się informacjami o koncertach i festiwalach przeznaczonych tylko dla osób zaszczepionych, stanowczo informuję, że NIE ZAGRAM na żadnym takim festiwalu, czy koncercie. STOP SEGREGACJI!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez W Ł O D I (@wlodi_osad)

Podobne wpisy
Popularne