/
6 czerwca 2021
/

Kali: „Artyści, wspierający agendę szczepionkową są dla mnie skończeni

Pandemia Covid-19 i szczepionki to zdecydowanie jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy na świecie. Sprawa nabrała w ostatnich dniach tempa ze względu na kolejne decyzje rządu.


Polski rząd postanowił zdjąć znaczną część obostrzeń, które od ponad roku towarzyszyły nam w codziennym życiu. Jedną z największych zmian było niewątpliwie zdjęcie nakazu noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Luzowanie obostrzeń jednak nie wpłynęło na wszystkie dziedziny życia, ponieważ branża koncertowa nadal mocno na tym cierpi. Pierwotnie rząd zakazał jakichkolwiek imprez masowych, ale od piątku sytuacja uległa jednak lekkiej zmianie.

Na tapet warto tutaj wziąć FEST Festival, którego organizatorzy poinformowali kilka dni temu, że na teren imprezy, zgodnie z nowymi wytycznymi, wejść będą mogły jedynie osoby zaszczepione. Taka sytuacja nie spodobała się znacznej części fanów, a także artystów. Mimo tego, że wszystkie gwiazdy wieczoru potwierdziły swój w imprezie, tak ich koledzy z branży podchodzą do tego bardzo sceptycznie. Głos w tej sprawie zabrał m.in. ekspert, który tłumaczył, że takie działanie jest po prostu nielegalne. Sprawę skomentował również Kali, który opublikował specjalny wpis na swoich profilach w mediach społecznościowych.

KALI ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNĄ!

Raper pod koniec ubiegłego roku poinformował o zawieszeniu swojej działalności artystycznej. Teraz Kali we wspomnianym wpisie zdradził, że chciał zagrać w tym roku chociażby jeden koncert dla dużej publiki, ale zmienił zdanie i powiedział, że zagra koncert dopiero „w wolnym świecie„.

Pomimo, że zawiesiłem działalność artystyczną, chciałem zagrać dla Was w tym roku choć jedną sztukę na wysokim poziomie produkcyjnym, ale stwierdziłem, że koncert zagram dopiero w wolnym świecie, o ile jeszcze taki kiedyś powróci. Artyści, wspierający agendę szczepionkową są dla mnie skończeni. Tyle. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli.

Podobne wpisy
Popularne