Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: Gabriela Połubińska// FB: @szpakusimbabor

/
7 czerwca 2021
/

Szpaku odwołał wszystkie swoje koncerty!

Szpaku kolejny raperem, który nie zdecydował się na granie koncertów z ograniczeniami.

Lista raperów, którzy nie zamierzają występować z restrykcjami nałożonymi przez rząd przedłużyła się o kolejnego twórcę. Niedawno pisaliśmy o Kalim i Włodim, którzy zdecydowali się na taki ruch, a dziś dołączył do nich założyciel GUGU – Szpaku.

Simba poinformował swoich fanów o tym, że odwołuje wszystkie swoje ogłoszone koncerty. Raper napisał, że obostrzenia, które będą obowiązywać podczas występów są niedorzeczne i nie chce prowadzić swoich przedstawień w taki sposób. Szef GUGU zapowiedział, że powróci z trasą, gdy wszystko wróci normy.

Dodatkowo Szpaku obiecał swoim fanom, że poświeci swój czas na stworzenie nowego albumu, który ma być najlepszym materiałem w jego karierze.

Od niemal półtora roku obserwuję zmieniające się restrykcje oraz pojawiające się nowe – niedorzeczne i niełatwe do zinterpretowania przepisy prawne. Granie dla ludzi, którzy siedzą na wyznaczonych ponumerowanych miejscach to nie jest formuła koncertowa, którą kocham. W sytuacji, gdy na stadionach czy w kościołach przebywać mogą tysiące ludzi, obostrzenia dotyczące wydarzeń są dla mnie niedorzeczne i niezrozumiałe. Chcę dawać z siebie na scenie 100% i czuć Waszą energię. W związku z tym podjąłem smutną decyzję o odwołaniu wszystkich ogłoszonych koncertów. Czekam, aż sytuacja wróci do normy i będziemy mogli spotkać się na normalnych koncertach. Obiecuję, że cały ten czas poświęcę pracy w studio, co zaowocuje dopracowanym, najlepszym w mojej działalności muzycznej albumem.

Podobne wpisy
Popularne