Baner patriotic Baner patriotic

Autor zdjęcia: FB: @molestaofficial

/
22 lipca 2021
/

Molesta odwołuje koncert z powodu selekcjonowania publiczności!

Legendarny zespół poinformował, że jest zmuszony odwołać swój koncert na FEST Festvalu.


Na początku czerwca informowaliśmy was o tym, że na zaplanowany na sierpień festiwal wejść będą mogły jedynie osoby zaszczepione. Taka informacja spotkała się z ogromnym sprzeciwem wielu słuchaczy. Dodatkowo wielu twórców nie zgadza się z selekcjonowaniem publiczności, w tym m.in. Włodi, który ogłosił, że nie zamierza brać udziału w takich koncertach.

Teraz do tego grona dołącza także Molesta, która wydała specjalne oświadczenie, w którym informuje, że jest zmuszona odwołać swój koncert na FEST Festivalu.

Ucinając wszelkie spekulacje, chcemy poinformować, że nie wystąpimy na Fest Festivalu, 13 sierpnia w Chorzowie. W momencie podpisania umowy, 23 marca 2021 r. nie było przesłanek, że organizatorzy koncertów będą musieli selekcjonować publiczność. Zespół Molesta Ewenement nie zgadza się z takimi ograniczeniami, ponieważ jest to sprzeczne z ich przekonaniami. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone przez Follow The Step ograniczenia nie są widzimiesie Agencji, ale wynikają z rozporządzeń rządowych. Rozumiemy też, że sytuacja branży koncertowej po ponad roku trwania pandemii jest bardzo trudna, ale warunek zaszczepienia w przypadku uczestnictwa w koncercie będący jednocześnie warunkiem „sine qua non” jest nie do zaakceptowania przez członków zespołu Molesta Ewenement. Nie zgadzamy się na występ dla publiczności, która ma być selekcjonowana.

Podobne wpisy
Popularne