Baner Baner
/
8 czerwca 2022
/

Smolasty: „Oliwce ostatnio wyj**ało ego. Boli mnie to wszystko co robi”

Smolasty podczas wizyty w Hejt Parku nie gryzł się w język i skrytykował otwarcie niedawne ruchy Oliwki Brazil!


Oliwka niejednokrotnie podkreślała jak istotnym człowiekiem w jej karierze jest Smolasty. Ten cały czas bronił jej ruchów i wypowiedzi, a także pozwolił się jej wypromować, ale ostatnie ruchy Oliwki Brazil zdają się irytować nawet jego. Mowa tutaj o komentarzach Oliwki na temat Young Multiego, którego ta postanowiła zaatakować jakiś czas temu na swoim Instagramie.

OLIWKA BRAZIL SZYKUJE DISS NA MULTIEGO!

Podczas wizyty w Hejt Parku Smolasty wypowiedział się pokrótce o niedawnych ruchach swojej podopiecznej. Nie był zadowolony. Muzyk wspomina tutaj reakcję Oliwki na krytykę Young Multiego.

Ja osobiście – jak i na jednym z koncertów publicznie powiedziałem – uważam, że Oliwce wyje*ało ego. Uważam, że większości dziewczyn, które w tak krótkim czasie osiągnęły taki sukces to ego również by wypie*doliło. Gdy zobaczyłem jej instastory złapałem się za głowę. Jak Oliwka wydała pierwszy numer, Multi był zajarany tym kawałkiem, jak wydała drugi – powiedział również, że spoko. Nagrała trzeci i czwarty – te już trochę mniej mu się spodobał, był hejt, że nawija ciągle o seksie. W pewnym momencie, gdy Oliwka zobaczyła, że Multi nagle hejtuje jej numer, pocisnęła go i zdyskredytowała. Co było moim zdaniem przesadne.

Smolasty zwrócił się też bezpośrednio do samej Oliwki i przytoczył tę rozmowę u Krzysztofa Stanowskiego.

Dla mnie Oliwka jest jak siostra, więc w pewnym sensie muszę bronić jej jak młodszą siostrę, która coś nabroi w szkole. Ale prywatnie powiedziałem jej – Oliwka, przeginasz ostatnio palę, skup się na muzyce.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne