Baner Baner
/
1 czerwca 2022
/

Oliwka Brazil nagrywa diss na Multiego!?

Gorące doniesienia prosto od Boxdela, który zdradza, że Oliwka planuje nagrać diss!


Konflikt Oliwki Brazil i Young Multiego zaognił się już jakiś czas temu, kiedy to Multi postanowił skomentować muzyczne ruchy artystki. Oliwka postanowiła odgryźć się Multiemu i zamieściła na swoim Instagramie specjalny wpis, w którym go zaatakowała.

Chłopak, który ma niespełnione marzenia o byciu raperem, siedzi przed komputerem i szczeka coś na moją muzykę. Jeżeli kiedykolwiek osiągnie taki sukces jak ja, nie mówię tylko o milionowych wyświetleniach, lecz o całokształcie, może będzie miał prawo do komentowania muzyki innych. Na razie niech odnajdzie siebie, zacznie robić „muzykę”, bo to g*wno co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki

Multi zdecydował się odpowiedź z większą klasą, co poskutkowało tym, że Oliwka zdecydowała się po 19 godzinach usunąć swój wpis. Teraz do całej sprawy wraca Boxdel, który zdradza, że Oliwka Brazil… nagrywa diss na Young Multiego!

Z kulisów branżowych wiem i to jest mocny leak. Smolasty nie będzie zły. Wiem z kuluarów na 90 procent, że Oliwka Brazil nagrywa diss na Young Multiego.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne