Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@tedef

/
13 grudnia 2021
/

TEDE powrócił do korzeni – dziś premiera „ESPEOERTE 0121”!

Dziś, 13 grudnia 2021 ma miejsce premiera najnowszego, pierwszego od lat solowego solowego albumu TEDE

Dzisiaj premierę ma najnowszy album TEDEGO „ESPEOERTE 0121”. Wydawnictwo było promowane m.in. przez numer w hołdzie Ś.P. Tomaszowi Chadzie, czy z teledyskiem nagranym przez Borixona.

„Tomasz”

 „GRASZ W TO ZIOMEK?”

Album „ESPEOERTE 0121” powstał równie niespodziewanie, jak niespodziewanie został wydany nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap. Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki swojego debiutu. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy wcześniej nie wykorzystał. Czekały 20 lat, by powrócić na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją oraz wyjątkowym koncertem kwitującym w Katowicach premierę odświeżonego debiutu. To właśnie na tych klimatycznych bitach nagrał album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya.

W listopadzie miał miejsce koncert z okazji 20-lecia płyty „S.P.O.R.T.”, na którym doszło m.in. pojednania z Borixonem, czy dołączenia TDF-a do chillwagonu.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne