Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@tedef

/
14 listopada 2021
/

Pojednanie z Borixonem, Tede w chillwagonie, kawełek w hołdzie Chadzie – 20-lecie płyty „S.P.O.R.T.”

Magiczna noc w Katowicach w ramach 2o-lecia „S.P.O.R.T.U.”

Z wczoraj na dzisiaj miał miejsce specjalny koncert z okazji 20-lecia albumu „S.P.O.R.T.”. Tede przygotował na ten wieczór wiele niespodzianek w postaci niegranych nigdy wcześniej numerów i wielkiego pojednania.

W pewnym momencie na scenę wszedł sam Borixon i wraz z Tede ogłosili, że zakopali topór wojenny, po czym BRX wzniósł do góry bandanę Gib Gibon Składu. TDF przeprosił na scenie swojego przyjaciela za wszystko co się wydarzyło między nimi wiele lat temu, a także dał mu prezent w postaci spodni, które zabrał kiedyś Borixonowi. Po tym ogłoszeniu na scenę wszedł także Wojtas WYP3, którego BRX nazwał ojcem swojego rapu, a z głośników rozbrzmiało „Ja mam to co Ty” . Do wykonania utworu dołączył również O.S.T.R.. Na sam koniec zostało ogłoszone, że Tede oficjalnie dołącza do chillwagonu!

Video z pojednania Tede i Borixona, którego autorem jest SOLO GKI, znajdziecie poniżej:

Filmik z wykonania „Ja mam to co Ty”, którego autorem jest @_migatenogokui, znajdziecie na kanale Popkillera:

O północy na kanale TEDEWIZJA pojawił się utwór w hołdzie Ś.P. Tomaszowi Chadzie pt. „Tomasz”. Sam utwór promuje nowy projekt pt. „ESPEOERTE 0121”:

Wszystko zmienił S.P.O.R.T…. Album ESPEOERTE 0121 powstał równie niespodziewanie, jak niespodziewanie zostanie wydany 13 grudnia 2021 nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap. Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy nie wykorzystał. Czekały one 20 lat, by raper, na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją, oraz wyjątkowym koncertem, który odbył się 13 listopada 2021 w Katowicach, nagrał na nich album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya. Bity 2001, rap 2021 – to jest właśnie ESPEOERTE 0121. A Joł jest Wielkie!

Utwór wspominający Chade znajdziecie poniżej:

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne