Baner Baner

Autor zdjęcia: FB:@Sobel//IG:@mcdonalds

/
30 listopada 2021
/

To Sobel był pierwszym wyborem McDonald’s?!

Sobel komentuje doniesienia o współpracy z McDonald’s

W najnowszym utworze Maty „MC” możemy dowiedzieć się, że gdyby on nie przyjął tej współpracy, prawdopodobnie to Sobel byłby teraz polską twarzą McDonald’s:

Jak to wbiłem w kwestii dziury ozonowej, skoro prosiłem prezesa, żeby zrobili schabowe, Jakbym tego nie wziął, to i tak by to wziął Sobel, A zabito tyle krów, ile w Chinach ginie w dobę

Parę godzin później na te doniesienia odpowiedział wywołany do tablicy artysta. W zwięzły sposób skomentował wers nawiązujący do jego osoby:

Ja mam tatuaże, mi by nawet nie zaproponowali.

Co jeszcze ciekawsze to Mata w swoim kawałku oznajmia, że przed nim ofertę współpracy dostał Quebonafide, a nie, jak wcześniej plotkowano, Taco Hemingway:

Przede mną nie gadali o tym z Taco, tylko z Quebo

Raczej każdy z nas wie co jest cechą charakterystyczną wyglądu Queby, dzięki czemu można wywnioskować, że to nie tatuaże były przeszkodą. Śmiem twierdzić, że Sobel przeskrobał sobie takimi akcjami jak zwyzywanie swojego fana na scenie i wyrzucenie go z niej czy nawoływanie do obrażania swojej byłej dziewczyny. Po takich akcjach ciężko, żeby wejść w jakąś poważną współpracę i ta z Canal+ to zapewne wyjątek.

Sobel coś kręci i próbuje się wywinąć czy może mówi prawdę?

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne