Baner QueQuality Baner QueQuality

Autor zdjęcia: Jan Ruchniewicz//Marcin Chyła

/
5 sierpnia 2021
/

Sobel obraził na scenie swoją byłą partnerkę!

Kolejny wybryk Sobla nagrany na jego koncercie.


Sobel i jego album Pułapka Na Motyle bardzo szybko zyskali popularność, ale jak widać – ta sława chyba niezbyt dobrze służy raperowi. Sobel jakiś czas temu zwyzywał fana na scenie, a potem starał to tłumaczyć na tyle niefortunnie, że fani od razu zauważyli, że raper po prostu kłamie. Teraz do tej kontrowersji dołącza kolejna, tym razem z byłą partnerką Sobla na czele.

Na jednym z ostatnich koncertów raper postanowił… wspomnieć o swojej byłej i to w dość nieprzyjemny sposób. Ze sceny padło m.in. krótkie:

Je*ać ją!

Dziewczyna postanowiła odpowiedzieć na całą sprawę na swoim Instagramie, gdzie opublikowała kilka krótkich wpisów. Dziewczyna udostępniła również screen rozmowy z managerem Sobla, który starał się wyciszyć całą sprawę tłumacząc to… przejęzyczeniem!

Poza tym – zj**łeś mi życie, skrzywdziłeś pod każdym względem. Już nic gorszego zrobić nie mogłeś, co ty masz za poziom? Co z ciebie za człowiek? Oboje wiemy, wszyscy, którzy byli obecni w tym „związku” wiedzą, jak było. Gdyby ludzie wiedzieli, to oni by cię j**ali. Nigdy ci nie wybaczę. Dwa miesiące temu ryczysz, teraz mnie nie lubisz. Chore.

 

 

Baner QueQuality Baner QueQuality
Podobne wpisy
Popularne