Autor zdjęcia: IG: @wininieoficjalnie// IG: @eldoka79

/
14 czerwca 2021
/

Wini uszczypliwie na temat Eldo: „Nie zaszczyci nas swoją obecnością”

Złośliwości na linii Eldo – Wini ciąg dalszy. W najnowszym odcinku Zdaniem Winiego znów poruszono temat Eldoki. 

Minął tydzień odkąd informowaliśmy o zaczepkach między Eldo i Winim. Chodziło wówczas o krytyczne komentarze Eldoki na temat organizatorów Lech Polish Hip-Hop Awards, którzy zdecydowali się zatrudnić Winicjusza przy promocji swojej gali. Sam zainteresowany w ironicznym tonie odpowiedział warszawiakowi, zapraszając go na rozmowę w stolicy.

 

Wygląda jednak na to, że do rozmowy obu artystów nie dojdzie. Wini wytłumaczył całą sytuację przy okazji premiery ostatniego odcinka Zdaniem Winiego:

Eldoka nie zaszczyci nas swoją obecnością, ponieważ nie było go w Warszawie, ale nawet gdyby był, to i tak by do mnie nie przyszedł. Bo nie, podejrzewam, bo gardzi moim programem. Szkoda, trudno. Nie będziemy mieli okazji porozmawiać, powymieniać się naszymi opiniami. Trudno, będą inni, fajni rozmówcy.

Tym samym potwierdzają się nasze domysły, dotyczące niewielkich szans na rozmowę Eldo z Winim. W tej chwili sytuacja mogłaby ulec zmianie tylko w przypadku jakiejś niespodziewanej odpowiedzi ze strony tego pierwszego, ale mamy wątpliwości, czy się takowej doczekamy.

Podobne wpisy
Popularne