Autor zdjęcia: IG: @wininieoficjalnie// IG: @eldoka79

/
7 czerwca 2021
/

Eldo: Wini prowadzący galę wręczenia nagród muzycznych, to mniej więcej tak, jakby galę „sportowiec roku” prowadził Najman.

Eldo skomentował udział Winiego w organizacji nowej gali wręczenia nagród hip-hopowych.

19 sierpnia 2021 roku odbędzie się pierwsza edycja Lech Polish Hip-Hop Music Awards – nowej gali, która będzie wręczała nagrody osobom związanym ze środowiskiem hip-hopowym.

Gala Lech Polish Hip-Hop Awards odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Prowadzącymi tego wydarzenia zostaną Te-Tris oraz Gabi Drzewicka. Wydarzenie jest promowane przez serial Czarna Wołga. Cichy&Mały. Dotychczas w sieci pojawiły się dwa odcinki produkcji, w których jednym z głównych bohaterów jest Wini wspierający całą akcję promocyjnie.

Eldo opublikował na swoim Twitterze post, z którego wynika, że nie jest on zbytnio zadowolony z uczestnictwa założyciela Stoprocent w organizacji gali. Warszawiak jednak trochę się pomylił, ponieważ Wini nie jest jednym z dwójki prowadzących LPHHMA.

Wini prowadzący galę wręczenia nagród muzycznych, to mniej wiecej tak jakby galę „sportowiec roku” prowadził Najman…

Wini odniósł się do zaczepki Eldo w trzecim odcinku serii Zdaniem Winiego, który pojawił się na jego kanale. Szczecinian zaprosił Eldokę na rozmowę:

Zrozumiałem to jako taką uszczypliwość w moją stronę, że jestem beznadziejny jako raper. Tak mi się zrobiło troszkę przykro na końcu serduszka, bo wiadomo, że każdy chce być chwalony i takie uszczypliwości małą przykrość sprawią, ale trzeba przyjąć krytykę. Ja bardzo chętnie się umówię z tobą Eldo, żebyśmy sobie porozmawiali o hip-hopie i w ogóle o twojej muzyce. Odezwę się do ciebie – będę teraz w kolejnym tygodniu w Warszawie – może znajdziesz czas żeby się spotkać i porozmawiać. Zawsze od mądrzejszego się fajnie czegoś nauczyć – oczywiście mówię tutaj o tobie jako o tym mądrzejszym. Tak więc jeśli znajdziesz czas, to ja się chętnie z tobą umówię i sobie porozmawiamy. Jeśli nie znajdziesz lub nie będziesz miał na to ochoty, to oczywiście też to zrozumiem, zakładam, że jesteś zajętym człowiekiem, masz wiele innych ciekawych rzeczy do roboty. Ale może będziesz tak sympatyczny i będziesz miał dobry dzień i będziesz chciał porozmawiać z Winim.

 

Podobne wpisy
Popularne