Autor zdjęcia: IG: @sobota_flow//YT

/
1 maja 2021
/

Sobota został zdissowany przez… brata zaatakowanego 19-latka!

Kolejne kontrowersje wokół Soboty w ostatnich tygodniach. Szczeciński raper został zdissowany!


Jakiś czas temu informowaliśmy was o kolejnej aferze z Sobotą w roli głównej. Szczeciński raper na swoim Facebookowym profilu podzielił się z fanami historią, która przydarzyła mu się podczas jednej z podróży do studia. Muzyk zaatakował wtedy niewinnego 19-latka, ponieważ pomylił go… z jego bratem, z którym od dawna tkwił w konflikcie.

Bracia nagrali nawet specjalny film, w którym wyjaśniają całą sytuację, a dodatkowo głos w sprawie zabrali także rodzice uderzonego nastolatka. Ojciec chłopaka zarzucił raperowi m.in. to, że opisując zdarzenie pozmieniał fakty. Teraz sprawy w swoje ręce ponownie wziął starszy brat, który opublikował diss na Sobotę.

Twórca dissu skierował także kilka słów w stronę Soboty w opisie pod klipem.

Wyśmiałeś moją rodzinę, a teraz udajesz, że nic nie było, posty kasujecie. STARAŁEM SIE DLA WAS ZATAŃCZYĆ NAJGORZEJ JAK POTRAFIE. Był czas na przeprosiny, na komentarz w sprawie. Olałeś, plus dolałeś oliwy do ognia. To pośpiewamy ESSA. Jeszcze jakbym fajter był, ale umiem inne rzeczy, które ty umiesz. Podnoszę mikrofon. Starałem się zatańczyć tak samo wieśniacko, jak ty żeś odje*ał z tą akcją.

Podobne wpisy
Popularne