/
24 kwietnia 2021
/

Sobota zaatakował niewinnego 19-latka!?

Kolejne kontrowersje z Sobotą w roli głównej ujrzały światło dzienne. Raper miał zaatakować niewinnego 19-latka, bo pomylił go z jego bratem, który wcześniej „zaszedł mu za skórę”.


Wszystko zaczęło się od wpisu Soboty, który ten opublikował na swoich profilach społecznościowych. Szczeciński muzyk opisuje w nim sytuację, która wydarzyła się w trakcie podróży do studia. W pewnym momencie Sobota miał zauważyć nastolatka i od razu rozpoznał w nim osobę, która – jak sam tłumaczy – „zaszła mu za skórę”. W efekcie raper podbiegł do 19-latka, uderzył go w twarz i dopiero wtedy zdał sobie sprawę, że pomylił osoby. Pokrzywdzonym był brat mężczyzny, z którym Sobota ma na pieńku.

Taka sytuacja: Jadę z Tony Jazzu do Studio coś tam ponagrywać, bo wena jest no i trwa ta praca nad krążkiem. Do rzeczy. Jadę sobie tak, podziwiam nasze piękne miasto w okolicach Łękna i nagle patrzę!? A tam stoi taka nic nie warta gnida, która zalazła mi za skórę. Długo nie myśląc, zatrzymuje się wysiadam i widzę z daleka ten parszywy ryj, w który od razu uderzam z płaskiej… dla zasady. Ryj się nie podnosi i zaczynam wątpić czy to na pewno ten ryj. Więc pytam grzecznie: czy to ty ku&*o, czy nie ty?! Po chwili ryj się podnosi, informuje tylko, że nic do mnie nie ma, że szanuje i słucha. A ja widzę, że to faktycznie nie ta gnida.

Następnie możemy również przeczytać o tym, że obecna w tej sytuacji była także matka chłopaka, która od razu zareagowała na atak i tłumaczyła raperowi, że pomylił chłopaków. Kobieta krzyczała do niego, że to jej drugi syn popadł w konflikt z Sobotą.

Panie Sobota, to nie ten! To mój drugi syn! On jest w porządku! Rozumiecie, zbieg okoliczności, sytuację i całe to zamieszanie?! Pozostało mi przeprosić.

Do sprawy odniósł się także brat zaatakowanego nastolatka. Joker, bo właśnie taką nosi ksywkę, na swoim Facebooku opisał, że to on miał być celem, ale w konsekwencji oberwało się, Bogu ducha winnego, bratu. Reprezentant SP Records napisał:

Ten chory idiota z partyzanta zaatakował nastolatka, mojego brata. Jak można pomylić gościa z wytatuowaną twarzą, blond włosy z chłopakiem o owych ciemnych i bez tatuaży. Chyba dupa zabolała, na Twoje nieszczęście tym razem za ciebie się bierze kto inny, tym razem wam na sucho nie pójdzie, tym razem stary narkomanie załatwimy to w sposób jaki wy załatwiacie ludzi ze swoją żonka studiująca czy już nie prawo.

Ten chory idiota z partyzanta zaatakował nastolatka mojego brata , jak można pomylić goscia z wytatuowana twarzą blond…

Opublikowany przez Joker Piątek, 23 kwietnia 2021

Bracia nagrali także specjalny film, w którym wyjaśniają całą sytuację.

Podobne wpisy
Popularne