Autor zdjęcia: Filip Tarasiuk

/
22 lutego 2021
/

Bedoes: „Szpaku jest w ch*j prawdziwy”

Kilka ciepłych słów w stronę Szpaka.


Zarówno Bedoesa, jak i Szpaka, możemy nazwać jednymi z najbardziej obrażanych twórców na scenie. Hejt i wyzwiska w stronę tych dwóch twórców są niestety na porządku dziennym. Kilka słów na temat hejterów powiedział ostatnio Bedoes, który wrócił wspomnieniami do 2018 roku i koncertu w Wałbrzychu. Wtedy to raper musiał zmagać się z grupą osób, które wyraźnie starały się obrazić.

Teraz reprezentant SBM Label odniósł się także do ogromnego hejtu, który nieustannie spada na Szpaka. Bedoes powiedział, że nie widzi tego hejtu, ponieważ jego zdaniem założyciel GUGU ma jeden z najbardziej oddanych fanbase’ów.

Nie za bardzo wiem, o czym mówisz. Ja nie widzę żadnego hejtu na Szpaka. Moim zdaniem Szpaku ma jeden z najbardziej oddanych fanbase’ów w Polsce.

Bedoes wysłał do Szpaka także kilka ciepłych słów. Borys mówi o nim m.in., że jest bardzo prawdziwy w tym co robi.

Szpaku jest w ch*j prawdziwy. Nawija o tym, jak jest, jak u niego jest i nawija o swoim życiu. Ma swój styl brzmieniowo, więc jeśli ci nie pasuje brzmienie, to tego nie słuchaj. Jak ci nie pasuje, że chłop krzyczy na auto-tune, to nie słuchaj tego. Jak nie pasuje, że rapuje, to nie słuchaj. To zmień gatunek. Ma się chłop zmieniać, bo tobie coś nie pasuje? Ma swoje życie zmieniać, bo ci nie pasuje? Po prostu tego nie słuchaj.

Podobne wpisy
Popularne