Autor zdjęcia: IG: @king.tomb// DLACZEGO PRZESTAŁEM PIĆ?

/
11 stycznia 2021
/

Tomb o alkoholizmie i podjęciu decyzji o zaszyciu się!

Raper opublikował na swoim kanale film, na którym szeroko wypowiada się na temat alkoholizmu.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy o zmianie formy ekspresji Tomba otrzymując filmik, podczas którego wytłumaczył swoją nieobecność i opowiedział o swoich planach na przyszłość.

Dzisiaj na kanale KING TOMB pojawił się filmik zatytułowany DLACZEGO PRZESTAŁEM PIĆ?. Raper wypowiada się w nim obszernie na temat alkoholizmu, namawia swoich słuchaczy do trzeźwości oraz przedstawia swoje przemyślenia na temat alkoholu. Tomb dzieli się z fanami swoją wiedzą na ten temat oraz zdradza, w jaki sposób przestał pić.

To nie jest tak, że ja się tego dowiedziałem jednego dnia. Dowiadywałem się tego przez jakiś czas i po prostu, gdy ta wiedza się we mnie skumulowała i sobie to wszystko podsumowałem to doszedłem do wniosku, że naprawdę nie chcę pić, nie ma to sensu i podjąłem decyzję żeby się zaszyć. Właśnie wtedy. Żeby po prostu samemu sobie pomóc zwalczyć chęć do picia, ponieważ jak się zaszyjecie to ta chęć może występować, no ale chęć życia jest większa, niż zabicia samego siebie popełniając samobójstwa przez napicie się alkoholu.

 

Podobne wpisy
Popularne