Autor zdjęcia: IG: @king.tomb

/
8 stycznia 2021
/

Tomb o wyrośnięciu z rapu i swojej nowej działalności w internecie!

Raper opublikował na swoim kanale film, w którym tłumaczy swoją nieobecność i zapowiada zmianę formy wyrażania siebie.

Tomb nie był aktywny muzycznie w zeszłym roku, dlatego postanowił to wyjaśnić swoim fanom w inny sposób. Na kanale KING TOMB możemy zobaczyć filmik, w którym raper mówi m.in. o tym, że wyrósł z rapu. Wspomina czasy, w których zaczynał swoją przygodę z muzyką i stwierdził, że przemiana rapu w ,,nowy pop” mu nie odpowiada.

Doszedłem właśnie do tego, że tak naprawdę to wyrosłem już z tego i jakby to, na czym mi zależało, gdy ja zaczynałem rapować jest zupełnie rozbieżne z tym, czym dzisiaj jest rap. 

Łukasz zapowiedział również, że w najbliższej przyszłości zamierza wyrażać siebie w inny sposób – zapowiedział publikowanie filmów, na których będzie dzielił się z ludźmi swoimi przemyśleniami i poglądami, oczekując feedbacku z ich strony.

Chęć wyrażania siebie, konfrontowania swoich poglądów, na samym końcu wpływanie na innych nadal we mnie tkwi. Aczkolwiek rap, tak jak mówię, jako narzędzie po prostu zdezaktualizował się i uważam, że taka forma przekazu, jak na przykład po prostu usiąść przed kamerą i powiedzieć co się myśli, można śmiało nazwać nowym rapem, jeśli rap można nazwać nowym popem. Także chciałbym to zrobić w ten sposób.

Raper w tym odcinku opowiada m.in. o wyjściu z alkoholizmu.

Podobne wpisy
Popularne