Autor zdjęcia: IG: @sobota_flow//@kartkymusic

/
12 stycznia 2021
/

Sobota z apelem do… Kartky’ego!

Sobota w najnowszym poście odnosi się do Kartky’ego i jego niedawnych zawirowań. 


Do byłego już reprezentanta QueQuality nieustannie wraca temat burzliwej relacji ze swoją ex-dziewczyną. Całe rapowe środowisko żyło konfliktem Kartky’ego z partnerką, który miał zakończyć się obustronnym pobiciem. Sprawa trochę ucichła, ale wtedy oliwy do ognia dolał Quebonafide, który w swoim najnowszym singlu poświęcił tej aferze kilka wersów.

Kartky nie zdecydował się odpowiedzieć muzycznie, a jedynie wystosował krótkie oświadczenie. Teraz do sprawy powraca… Sobota, który na swoim Facebookowym profilu zwraca się bezpośrednio właśnie do Kartky’ego. Szczeciński muzyk wspiera swojego młodszego kolegę i pisze:

Cokolwiek nie zrobisz w tej sytuacji, jakakolwiek nie jest prawda, dla jednych i tak będziesz damskim bokserem, a dla drugich frajerem co się dał pobić szmuli, nie masz wyjścia z tej sytuacji. Wiem, że to przetrwasz, ale przed Tobą jeszcze jedno zmartwienie. Czy ten silny i szczęśliwy Kartky, który dał radę, to ten którego chcą tłumy? Podpowiem Tobie: Oni wolą kiedy upadamy, brodzimy w gównie po uszy, przestajemy być sobą. Nachalni i naćpani w rynsztoku dla nich wtedy to prawdziwi my.

Następnie Sobota zwraca również uwagę na obecny problem postrzegania artystów. Raper pisze, że teraz dla ludzi wokół bardziej liczą się afery i medialny rozgłos, aniżeli faktyczne muzyczne umiejętności.

To czasy, w których artystę rozliczają za to gdzie coś zjebie, a nie za materiał na płycie. A ludzie to bezrozumne barany, które idą za tłumem. Afery, skandale kłastwa i plotki są ważniejsze niż muzyka.

Kartky… Stary już tam byłem!
Cokolwiek nie zrobisz w tej sytuacji, jakakolwiek nie jest prawda, dla jednych i tak…

Opublikowany przez Sobotę Wtorek, 12 stycznia 2021

Podobne wpisy
Popularne