Autor zdjęcia: IG: @quebahombre// IG: @kartkymusic

/
29 grudnia 2020
/

Kartky komentuje zaczepkę Quebonafide!

Kartky odniósł się na swoim instastory do wersów skierowanych w jego stronę w najnowszym numerze Quebo – MATCHA LATTE.

Ciechanowski raper nawinął w swoim kawałku kilka wersów skierowanych w stronę byłego reprezentanta QueQuality Kartky’ego. Dotyczyły one afer związanych z pobiciem ówczesnej dziewczyny rapera.

Jeszcze wyhodowałem chwasty

Typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki

Palę się ze wstydu jak californijskie laski

Dziś mu nie poświęcę nawet milimetra Kartky.

Kartky odpowiedział na nie na swoim instastory. Najpierw wstawił filmik, na którym słucha BUBBLETEA ze swoją dziewczyną, a następnie napisał kilka zdań na ten temat.

Wariaty, nie zawracajcie mi głowy jakimiś pierdołami, bo pisze Shadowplay II i nie tylko. Nie będę żył jakimiś starymi dramami i wam polecam o samo.
Mam internet, oczywiście, że słyszałem i nie zamierzam aktualnie tego komentować. Powiem tylko tyle: wers fajny, ale ja księrazem zarabia pieniążki to widocznie łatwiej się przymyka oko na pewne sprawy. A niektórzy lubią pieniązki, chociaż może to zbędna złośliwość, bo nigdy tam o to tam naprawdę (chyba) nie chodziło.
Dwa: każdy swoj eprzeżył, wiele razy z siebie dumny nie byłem, ale bez przesady. Nigdy nie zostałem za nic skazany, a chętnie bym w sądzie potańczył jakbym miał więcej czasu.
Trzy: Warto wiedzieć co się dzieje we własnym labelu, zanim zacznie wypowiadać się na inne tematy :)). Mityczne postaci podobno istnieją, ale QQ to Dawid Szynol. Kto ma wiedzieć, ten wie. Same dobre wspomnienia. Muzyka, wariaty, bo winter is coming.

Podobne wpisy
Popularne