Autor zdjęcia: Paweł Biegun// Iga Lis

/
15 stycznia 2021
/

Bedoes zdradza, dlaczego odrzucił zwrotkę Taco Hemingwaya na swój album!

Lil Konon przeprowadził dziś w nocy na swoim instagramie transmisję na żywo, na której pojawił się Bedoes.

O północy swoją premierę miał kolejny album Bedoesa i LankaRewolucja Romantyczna. Lil Konon przeprowadził z tej okazji live na swoim instagramie, podczas którego odsłuchiwał kawałki z płyty. W międzyczasie do transmisji dołączył sam Bedoes i poruszył kilka ciekawych kwestii (m.in. beef z Filipkiem).

Reprezentant SBM zdradził, że na jednym z utworów pochodzących z Rewolucji RomantycznejNBP miał pojawić się Taco Hemingway. Pierwszym problemem w dojściu do współpracy był fakt, że w momencie gdy Borys poprosił Taco o dogranie zwrotki – ten przebywał w Londynie i twierdził, że nie może ogarnąć studia.

Po czasie Filipowi udało się nagrać swoje wersy i wysłać je do Bedoesa, który uznał jednak, że nie pasują one do klimatu utworu, ponieważ Taco porusza w nich tematy polityczne, a NBP jest bangerem.

Dograł zwrotkę do NBP. On finalnie wysłał mi zwrotkę, tylko że w tej zwrotce pierwsze wersy były tak w klimacie NBP, a cała reszta tej zwrotki odnosiła się do aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Ja mu powiedziałem: stary słuchaj nie mogę wziąć tej zwrotki, bo te pierwsze wersy są okej, ale dalej nawijasz o sytuacji politycznej w Polsce na  numerze, który jest bangerem i jeśli mogę cię prosić no to albo zrób nową zwrotkę na bangerowy numer albo nie robimy. No i on mówi, że rzeczywiście zdaje sobie z tego sprawę. (…) Powiedział mi, że nie da rady nagrać innej zwrotki, bo jest przytłoczony tą sytuacją, tym co się teraz dzieje.

Podobne wpisy
Popularne