Autor zdjęcia: IG: @sobota_flow//@jongmen_official

/
20 listopada 2020
/

Jongmen ponownie odpowiada Sobocie: „Czy ty jesteś pie*dolnięty!?”

Czyżby konflikt miał jednak trwać dalej?


Dziś informowaliśmy Was o tym, że Sobota w najnowszym wywiadzie powiedział, że sprawa z Jongmenem została już załatwiona, a z sieci zniknęły m.in. wszystkie filmy obrażające rapera. Zdanie Jongmena jest jednak inne. Oliwy do ognia dolewa także po raz kolejny Sobota, który na swoim Instagramie napisał:

Jongmen, teraz robisz tylko chu*owo ludziom, którzy za Ciebie poręczyli. Jeżeli Sobota to farmazon, to gdzie są twoje prawdziwe filmiki, których tyle miałeś na Insta? Kapuś? Naucz się tego słowa i zdecyduj czy kapuś czy potwierdzenie 60?

Jongmen odpowiedział dość szybko, ale na początku jedynie zasugerował swoim fanom, aby ci nie słuchali tego, co mówi Sobota.

Nie wierzcie w słowa Sobusia-kapusia. Bezczelny farmazon. Tyle w temacie.

Chwilę później jednak na Instagramie rapera pojawił się specjalny film z oświadczeniem w sprawie wywiadu Soboty, w którym mówił on właśnie o zakończeniu sprawy i niepotrzebnym wywlekaniu brudów do internetu. W materiale słyszymy:

(…) Ty wiedziałeś, że nie masz już żadnego argumentu, że nie możesz zmienić zeznań, że nie możesz w żaden sposób się wywiązać, więc postanowiłeś odwrócić kota ogonem i zrobić na mnie lewy papier, gdzie zeskanowaliście pieczątkę prokuratury Warszawa Praga i chcieliście zrobić ze mnie 60-tkę w momencie pandemii, gdzie nie można wyjąć nawet sygnatury akt.

Następnie Jongmen odniósł się do „załatwienia sprawy”, o którym mówił Sobota. Według Jongmena sprawa dotyczyła jedynie tego, aby nie atakować się więcej publicznie w internecie.

Jak możesz się wypowiadać o spotkaniu, na którym nie byłeś? Ja byłem na spotkaniu. Spotkanie dotyczyło tego żeby nie robić już wstydu i nie mącić już, ku*wa, tym dzieciakom w głowach, bo to co wy wyprawialiście, to jest poniżej krytyki. Twoja baba, która na wizji się wypowiada o grypsowaniu w więzieniu!? No ty jesteś pie*dolnięty? To jest hańba, że wy sobie mordy wycieracie zasadami, o których nie masz, ku*wa, zielonego pojęcia, farmazonie.

Całą wypowiedź Jongmena znajdziecie poniżej:

Podobne wpisy
Popularne