Autor zdjęcia: IG: @sobota_flow//@jongmen_official

/
20 listopada 2020
/

Sobota wyjaśnił konflikt z Jongmenem!

Wydaje się, że głośna sprawa dobiegła właśnie końca.


Kilka miesięcy temu na nasze rapowe podwórko wdarł się kolejny, głośny konflikt. Sobota i Jongmen wzajemnie obrzucali się nieprzyjemnościami i wyzwiskami. Jongmen sugerował, że szczeciński raper jest tzw. 60-tką, a w efekcie wielu ludzi odsunęło się od Soboty. W ostatnich tygodniach konflikt ucichł, a teraz Sobota zabrał głos w tej sprawie.

O konflikcie raper opowiedział w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim przed jutrzejszą galą Fame MMA, na której zmierzy się z Filipkiem. W rozmowie z dziennikarzem Sobota mówi, że cała sytuacja została już wyjaśniona:

Moi przedstawiciele oraz Jongmena spotkali się, wzięli to wszystko, pogadali o tym, przeczytali wszystkie papiery. Skoczyło się na tym, że okazało się, że nie skrzywdziłem nikogo ani czynem ani słowem. Ja i Jongmen otrzymaliśmy nakaz, aby pousuwać wszystkie obraźliwe filmiki na nasze tematy z Internetu. Zostały one usunięte.

Raper dodaje także, że ten konflikt nie powinien rozwiązywać się w internecie.

To wszystko zostało zakończone. Internet i media to ostatnie miejsce, w którym powinno się to wydarzyć. Nie powinno dojść do tej eskalacji nienawiści w moim kierunku w sieci. Jak się okazało, to jest nieprawdą. Odpowiedni ludzie po wieloletnich wyrokach, którzy się na tym znają, zjedli na tym zęby, siedli razem ze sobą i ustalili, że wszystko jest z moją osobą w porządku.

Podobne wpisy
Popularne