Baner Baner
/
22 listopada 2023
/

Alberto o swoich planach na 2024

Raper Alberto właśnie ujawnił fanom swoją strategię na rok 2024, zwiastując energiczne inicjatywy zarówno w obszarze muzycznym, jak i w wydarzeniach związanych z walkami freak. Jakie niespodzianki nas czekają w nadchodzących miesiącach?

Raper i przedstawiciel GM2L podkreślił:

Nie zabraknie komercyjnych i ulicznych ruchów

To wyraźny sygnał, że artysta planuje utrzymać równowagę między mainstreamem a korzeniami swojej twórczości.

Alberto nie kryje również swojej determinacji w kontekście freak fightów. Jasno stwierdza, że od nowego roku poświęci pół roku na intensywne treningi i doskonalenie formy.

Od nowego roku znowu przerwa na pół roku na rzecz mocnych treningów i formy. Kto z Was potrafi trzymać na wodzy swoje słabości?

Warto podkreślić, że Alberto ma już pewne doświadczenie w freak fightach, zaliczając cztery pojedynki. Jego debiutancka walka zakończyła się sukcesem przeciwko Marcinowi Dubielowi, lecz kolejne starcia były bardziej wymagające. Niestety, doświadczył porażki z Kubańczykiem i dwukrotnie z Pawłem Tyburskim.

W sferze muzycznej Alberto szykuje coś konkretnego – debiutancki album, który ujrzy światło dzienne pod szyldem wytwórni GM2L. Pomimo licznych zapowiedzi, wciąż brakuje konkretnych informacji dotyczących tego wydawnictwa.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne