Baner Baner
/
31 października 2023
/

Pih wspomina o współpracy z Peją

Pih właśnie ujawnił kilka informacji dotyczących swojego najnowszego solowego albumu. Wkrótce otrzymamy lawinę nowych singli.

Raper poinformował, że album jest już w zaawansowanym stadium produkcji. Obecnie skupia się na zapraszaniu gości do udziału w nagraniach, a niektóre utwory są już w fazie miksowania. Podkreślił, że podobnie jak jego wierni fani, on również nie może się doczekać premiery swojego nowego materiału, która zbliża się z każdym dniem.

Raper przekazał:

Płyta jest już na zaawansowanym etapie. Zbieram featy, część utworów już jest w mixie. Tak jak Wy, nie mogę doczekać się premiery. Bliżej niż dalej.

Fani wyrażali znaczne zainteresowanie kwestią ewentualnej współpracy z Peją. Pih zaznaczył, że jest chętny na taką kolaborację. Oznajmił on:

Rychu jest wśród zaproszonych gości na mój najnowszy solowy album. Jakiś czas temu miałem już temat, który wydawał mi się idealny. Ostatecznie jednak wycofałem się z niego i czekam na coś inspirującego, bo tylko taką muzykę chcę nagrywać, a utwory, które dotychczas zrobiliśmy w tym duecie zobowiązują.

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne