Baner Baner
/
14 sierpnia 2023
/

Nieoczekiwane partnerstwo między PlanBe a czołowym przedstawicielem GM2L

Wczoraj PlanBe skończył 24 lata. Artysta z serca dziękuje swoim wiernym fanom za liczne życzenia i z tej okazji zdradził, że szykuje się nowy singiel.

– Cześć wszystkim, jako że obchodzę dziś swoje aż 27 urodziny (życzenia dostaję od Was równo od 00:00, co jest serio popie****one i niesamowite), pomyślałem, że to najlepsza okazja, żeby zapowiedzieć mój nowy singiel. Nazywa się „BABY BOY” i ten tytuł idealnie opisuje to jak widzę świat i jak chcę żeby świat mnie widział, bo w środku ciągle jestem małym chłopcem, który po prostu goni marzenia.

Artysta napisał:

– Kocham Was, bo to dzięki Wam mogę tak żyć i będę już za to na zawsze wdzięczny. Klip zrobiłem z moimi przyjaciółmi, zajebiście się przy tym bawiliśmy ale i sporo napracowaliśmy, więc najlepszym prezentem będzie dla mnie, gdy ten numer zostanie z Wami na dłużej i stworzycie do niego dobre wspomnienia zanim Lato się skończy. Życzę sobie tego. Liczę na Was i jeszcze raz dziękuję. Premiera „Baby Boy” 16 sierpnia. Do usłyszenia!

Oczywiście, za produkcję tego kawałka nadal stoi stały współpracownik PlanBe – Sir Mich. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się również, że w tej piosence PlanBe połączył siły z Albertem, co z pewnością stanowi nietypowy krok dla obu artystów. Na początku rapper nie zamierzał ujawniać tożsamości współtwórcy utworu „Baby Boy”, zamiast tego postanowił zapytać swoich fanów, sugerując, że oczekuje na ich odpowiedzi.

Planek dodał:

– Kilka osób zgadło, ale chyba dopiero po podpowiedziach Alberto. To znaczy, że jeszcze umiem Was zaskoczyć. 

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne