Baner Baner
/
7 lipca 2023
/

Mata rapuje z synem Bonusa RPK

Dobry Dzieciak, starszy syn Bonusa RPK, zaskakuje swoim talentem raperskim i pojawi się na nadchodzącym projekcie Ciemnej Strefy.

Jego udział można już usłyszeć w utworze „Uwolnić Bonusa” Czerwina, gdzie pełni rolę gospodarza, a teraz współpracuje z Matą w utworze „Inny świat. Dobry Dzieciak wyraża swoje zainteresowanie rapem, podobnie jak jego ojciec, i mówi: „Na rap zajawa jak tata i będę nagrywał z ojcem”. Życzymy mu powodzenia i szybkiego spełnienia tego marzenia. Bonus RPK ma planowane zwolnienie w sierpniu 2024 roku, ale trzymamy kciuki, aby to wydarzenie nastąpiło wcześniej.

W rozmowie z Lamay w programie Rozmowy Bez Kitu, Czerwin przyznał, że w utworze „Uwolnić Bonusa” pojawiły się dwa przekleństwa, ale zostały nagrane zanim dowiedział się, że Dobry Dzieciak dołączy do tego kawałka. Powiedział:

Myślę, że refren Kuby zrobił robotę, jest megaemocjonalny. W jego głosie słychać emocje. Myślę, że jeśli będzie chciał, a z tego co wiem – chce, to przy kolejnych projektach nie będzie już pozdrowień do więzienia, tylko będą poruszane zupełnie inne tematy. Myślę, że kolejne projekty Dobrego Dzieciaka dadzą do myślenia hejterom.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne