Baner Baner
/
23 maja 2023
/

Quebo x latwogang – zaskakująca współpraca

Quebonafide nieustannie serwuje nowe niespodzianki swoim fanom, ale takiego zwrotu akcji jeszcze nie widzieliśmy.

Ostatnio udostępnił na Twitterze oświadczenie, którym raz na zawsze zamknął temat plotek o powstającym mixtapie.

Żadnych solowych rapowych rzeczy ani streamingów nie ma już w planie. […] Jeżeli chodzi o numery wyżej. Podejmowałem wiele prób, próbowałem ogarnąć featuringi i zrobić coś zaskakującego, ale poległem. Przegrałem ze swoimi dynamicznie zmieniającymi się stanami psychicznymi.

Do oświadczenia dołączył liczne wersje demo kawałków nagrane na dyktafon. Jako, że Quebo ma rzeszę wiernych fanów, nie trzeba było długo czekać aż zajmą się oddanymi w ich ręce demami. Popularny TikToker – latwogang, obserwowany wtedy przez przez blisko milion użytkowników, wykorzystał okazję, odezwał się do Quebo rozczarowany faktem, że wideo do kawałka „Sniffing Gas” z Koreańczykiem Omega Sapienem nigdy nie ujrzało światła dziennego. W odpowiedzi otrzymał nagrane wcześniej kadry do wideo, zmontował je, a efekt możemy zobaczyć poniżej:

Wczoraj na TikToku pojawiło się nowe wideo, w którym latwogang zdradza, jakie ma plany na świętowanie zbliżającego się miliona obserwujących jego profil.

Zrobię dla was piosenkę, ale przydałby mi się ktoś, kto mógłby mi z tym pomóc – mówi twórca.

W tym momencie za tiktokerem pojawia się… Quebonafide i napis „żarty się skończyły”.

Latwogang wbił już milion obserwujących, a jako że jego popularność bierze się między innymi z tego, że nigdy nie oszukuje fanów, to wkrótce możemy się spodziewać kawałka, przy którym udział będzie miał Quebo.

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne