Baner Baner

Autor zdjęcia: mat. prasowe

/
8 marca 2023
/

Dawid Mazur rusza z nowym labelem Vibe CO!

Zusje, Dawid, Artysta, Kumi i inni raperzy dołączają do VIBE CO. – Ace Dean zakłada nowy label


Dawid „Ace Dean” działa w branży od lat, współtworzył takie labele jak Step Records, QueQuality, Ou7side czy DopeHouse. Niektórzy słuchacze mogą kojarzyć go ze wspólnych numerów z Intruzem czy VBS. Jednak mimo krótkiej dyskografii autorskiej, Ace na swoim koncie posiada ponad kilkadziesiąt wydanych albumów, które prowadził jako menadżer i producent wykonawczy. Większość projekty przy których uczestniczył. mogą się poszczycić złotymi, platynowymi i diamentowym wyróżnieniami.

Po latach działania w branży od kuchni, przyszedł czas na kolejny krok. Ace otwiera nowy label – VIBE CO.

Vibe Co. to dość nietypowy projekt, zrzeszający niezależnych artystów i poza standardowym działaniem labelu, oferujący szerokie wsparcie kreatywne dla artystów z różnych odmian muzyki.

W social mediach Vibe możemy zauważyć, że samo przedsięwzięcie posiada na swoim koncie już spore osiągnięcia. Wielomilionowe wyświetlenia, aktualną 1 na karcie na czasie YouTube, audycje w rozgłośniach radiowych itp.

Jak możemy dowiedzieć się z sieci – Vibe Co. działa z bardzo różnorodnymi artystami takimi jak Zusje, Dawid, Artysta, Kumi, CrackHouse , Major SPZ czy nawet Piotr Cartman.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne