Baner Baner
/
23 lutego 2023
/

„Sidehoe” – wspólny numer Żabsona i Bedoesa, start sprzedaży preorderów „Ostatni Ziomal”

Żabson i Bedoes zaskakują fanów w numerze „Sidehoe”

Kolaboracja tych dwóch raperów jest zaskakująca nie tylko dlatego, że to jedne z dwóch najgorętszych ksywek na scenie rapowej, ale również dlatego, że według plotek artyści byli ze sobą skłóceni.

Żabson ostatnio intensywnie promuje swoją najnowszą płytę. Jednym z wypuszczonych singli jest właśnie utwór „Sidehoe”, który stał się prawdziwą niespodzianką dla fanów rapera. W kawałku pojawia się gościnna zwrotka Bedoesa, co dla wielu słuchaczy stanowi artystyczne zderzenie, ale zdecydowanie pozytywne.

Teledysk do „Sidehoe” został wyreżyserowany przez ekipę Nanimo Films i prezentuje się bardzo ciekawie. Utworowi daleko do lovesongu, ale jest swego rodzaju hołdem w stronę partnerek raperów.

Żabson nawija:

Szmaty już mnie nie kochają, bo zająłem się swoją panią
Robią mi dramy i kłamią, chcą zająć miejsce za nią
Możesz być moją sidehoe, ale nigdy baby mamą

Bedoes kontynuuje:

Dzisiaj prowadzę z kobietą wytwórnię
Jak będę miał córkę niech będzie jak mama

Razem z numerem pojawiła się możliwość zamawiania preorderu na stronie: www.internaziomale.pl. Oprócz standardowej wersji na CD, dostępne są też limitowane edycje, w tym Box Deluxe, który zawiera koszulkę, plakat, pakiet wlepek oraz aluminiowy bidon – wszystko utrzymane w stylistyce nowej płyty.

Żabson zapowiedział także trasę koncertową, która rozpocznie się 1 kwietnia w warszawskiej hali Torwar. Artysta wyruszy wraz z ekipą, by promować swoją najnowszą płytę i zagrać swoje największe hity.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne