Baner Baner
/
3 października 2022
/

Specjalna zawieszka od Zbuka w preorderze płyty „Young Blood, Old Rules”.

„Young Blood, Old Rules” to już siódma solowa płyta w karierze Zbuka. Pomysł na płytę powstał podczas jego podróży do Stanów Zjednoczonych. Usłyszymy na niej to, do czego nas przyzwyczaił – prawdziwy przekaz, tym razem ubrany w inną, niespotykaną dotąd formę.


Zbuku do współpracy przy nowym albumie zaprosił wielu gości. Wśród 18-stu tracków znajdziemy utwory nagrane z takimi artystami jak Peja czy The Game.
„Young Blood, Old Rules” będzie miało swoją premierę 22 listopada, ale już teraz można składać zamówienia na preorder. Zbuku dla fanów przygotował kilka opcji. Podstawowa kosztuje 44,99 zł i zawiera jedynie nośnik CD. Możemy wzbogacić ją o różne dodatki i zapłacić 99 zł, 199 zł, 259,99 zł. Jednak dla najbardziej wymagających za 349,99 zł przewidziano opcję Deluxe, na którą składa się: płyta CD, t-shirt, bluza klasyczna, dedykowane opakowanie, hermetyczny słoiczek na konopie, pocztówka z autografem, opaska sylikonowa.
Co ciekawe, przy zakupie każdego preoderu, którego cena przekracza 99 zł mamy możliwość wylosowania jednej z pięciu zawieszek zrobionych ze srebra, pozłacanych 14 karatowym złotem, z certyfikowanym diamentem w środku marki SAVICKI o wartości detalicznej 2000 zł.

Do sieci trafiły już dwa teledyski promujące najnowszą płytę Zbuka. Zachęcamy do ich sprawdzenia:

Preorder płyty można zamówić tutaj: preorder.pl/zbuku

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne