Baner Baner
/
19 października 2022
/

Sitek z teledyskiem do „Zawsze chciałem”

Sitek po dwuletniej przerwie zaczyna wypuszczać nowe kawałki. Niedawno do sieci trafił klip do „Zawsze chciałem”, nagranego z Sir Mich’em.


Bardzo osobisty kawałek rapera, który postanowił w nim podzielić się z fanami swoimi marzeniami, tym co chciałby zrobić w życiu i zobaczyć na świecie. Dlaczego tak długo nie mogliśmy usłyszeć nic nowego od Sitka? W marcu tego roku tak tłumaczył swoją długą nieobecność za pośrednictwem facebooka:

Siema mordeczki, wiem, że przez jakiś czas była cisza z mojej strony, ale straciłem zajawkę na dalsze działania. Moja ostatnia płyta wyszła w trakcie pandemii, przez co nie miałem nawet szansy spotkać się z Wami na koncertach, które zawsze dawały mi najwięcej frajdy. Ostatnie tygodnie spędziłem jednak w studio nagrywając nowe kawałki i już niebawem usłyszycie coś ode mnie. Nowy numer to w pewnym sensie moje oczyszczenie, którego potrzebuje, żeby zacząć nowy rozdział.

Jak wiemy, kontakt z publicznością na żywo bardzo często napędza artystów do nowych działań. Dlatego cieszymy się, że dostał nową szansę i przy współpracy ze znaną marką alkoholu wraca na trasę, która będzie miała trzy przystanki:

22.10 – Wrocław, Klub Bezsenność,

4.11 – Gdynia, Nowy Harem,

9.12 – Poznań, Klub Próżność.

W krótkim wideo na instagramie, które promuje trasę MAKE IT COUNT TOUR mówi:

 

Zawsze chciałem grać odważnie i prawdziwie. Wejść jak scenę jak nigdy dotąd. Ruszyć w trasę koncertową jakiej zawsze chciałem. To się teraz dzieje.

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne