Baner Baner
/
11 sierpnia 2022
/

Pezet z kolejnym numer z nadchodzącego krążka „Muzyki Komercyjnej” – „Gangi w LA”

„Gangi w LA” to kolejny numer zapowiadający nowy album Pezeta pt. „Muzyka Komercyjna”. Utwór wraz z teledyskiem można zobaczyć na Youtube – Koka Beats.

Oto co sam Pezet mówi o nadchodzącym krążku:

„Muzyka Komercyjna” to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne , a wydają się mieć największe znaczenie.

„Muzyka Komercyjna” to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

Mój nadchodzący album pt. „Muzyka Komercyjna” to coś co ma poruszyć wyżej wymienione zagadnienia. Mimo tego, że słowo „komercyjny” ma wydźwięk raczej pejoratywny, to przecież rap, który robimy stał się komercyjny, odkąd tylko ujrzał światło dzienne pierwszy album wydany na sprzedaż. Muzyka hip-hopowa stała się źródłem rozrywki, coraz lepiej sprzedawana i coraz bardziej sprzedajna.

Premiera płyty zaplanowana jest na wrzesień, przypomnijmy tylko, że ostatni album jaki wydał raper pt. „Muzyka Współczesna” ukazał się w 2019 roku i pokrył się potrójną platyną.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne