Baner Baner
/
30 sierpnia 2022
/

6 edycja SMB FFestival już za nami.

Dziesiątki tysięcy ludzi uczestniczyło w ostatnim festiwalu SBM.


Warszawskie Bemowo było miejscem  kolejnej edycji SBM FFestivalu. W dniach między 25-27 sierpnia fani mogli uczestniczyć w największym rodzimym rapowym wydarzeniu w Polsce. Całe wydarzenie było perfekcyjnie przygotowane pod względem logistycznym jak i organizacyjnym.

Podczas 3 dni festiwalu na scenie można było zobaczyć wszystkich reprezentantów wytwórni SMB wraz z gośćmi specjalnymi.
Nad całością wydarzenia czuwali SMB Label i Sold Out Agencja a uczestnicy mogli korzystać z wielu atrakcji przygotowanych wraz z partnerami festiwalu.

W pierwszym dniu na scenie można było podziwiać występy Lanka, braci Kacperczyk, Beteo, Nypla, Adi Nowaka i innych. Głównymi wydarzeniami w czwartek była zapowiedź nowego wydawnictwa Beteo i chociażby jeden z ostatnich koncertów kończących trasę braci Kacperczyk.

Kolejny dzień to występy Fukaja, Kękę, Jana- rapowanie, White 2115, Bedoesa, Żabsona. Na zakończenie wspólny występ uczestników Hotelu Maffija 2 i takie utwory jak „Lawenda” czy „Parapetówka”. Warto zaznaczyć, że był to jedyny wspólny występ artystów i jakże udany.

W sobotę wystąpił jeden z ojców SBM czyli Białas, do tego na scenie pojawili się Janusz Walczuk, Kinny Zimmer, Zdechły Osa czy Gombao 33. Na fanów czekała jeszcze niespodziana, na scenie Red Bull x Nobocoto nieoczekiwanie pojawił się Jakub Grabowski, który jest pierwszym uczestnikiem nowej edycji SB Starter.

                             

SMB FFestival to nie tylko koncerty ale również wiele ciekawych atrakcji dla uczestników. Adidas Originals czuwał nad aktywnym spędzaniem czasu, strefa dostosowana do każdej osoby wraz z turniejami. Dwie potężne strefy gastronomiczne, dostęp do pitnej wody, punkty i stoiska partnerów to tylko kilka z udogodnień, które miały miejsce.

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne