Baner Baner
/
14 czerwca 2022
/

Sobota krytykuje Oliwkę Brazil!

Wokół Oliwki Brazil dzieje się ostatnio wiele złego. O komentarz pokusił się nawet Sobota, który również krytykuje artystkę.


Po mocnym wejściu na scenę Oliwka notuje teraz kilka gorszych wizerunkowo tygodni. Zaczęło się od jej komentarzy i zaatakowania Young Multiego. Po kilku godzinach wpis zniknął z sieci, ale słuchacze zdążyli sobie wyrobić opinię na temat podejścia Oliwki. Multi zdecydował się jej odpowiedzieć, ale zrobił to z dużo większą klasą.

Później sam Smolasty, czyli osoba która pomogła Oliwce wybić się na scenie, również ją skrytykował. W programie Hejt Park powiedział on, że absolutnie nie rozumie ostatnich ruchów swojej podopiecznej. Teraz obrywa się jej także ze strony Soboty, który w rozmowie z TVreklama mówi, że nie chciałby aby jego córkę wychowywała muzyka kogoś takiego, jak Oliwka.

Sukcesy odniosło parę osób, ale czy to jest odkrycie? Nie jest to odkrycie dla mnie. Dla mnie idzie to totalnie nie w tym kierunku, w którym bym chciał. Nie chciałbym żeby dzisiejsza popularna muzyka hip-hopowa wychowywała moje dzieci. Przekaz jest żenujący. Na dzień dzisiejszy cieszę się, że nie mam córki tylko syna, bo jakby moją córkę miała wychowywać Oliwka Brazer czy tam Brazil, no to ku*wa, by się jakieś ku**wisko odchowało.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne