Baner Baner

Autor zdjęcia: @bartekwiskii

/
25 czerwca 2022
/

Oliwka Brazil odpowiada na krytykę!

Wczorajszy singiel odbił się sporym echem, ale głównie za sprawą lawiny negatywnych komentarzy i krytyki, która wylała się na Oliwkę Brazil. Ta postanowiła odpowiedzieć.


Ostatnie tygodnie są dla Oliwki Brazil bardzo ciężkie. Grono jej prawdziwych fanów zdaje się zmniejszać, a ona sama jest zewsząd krytykowana. Negatywne komentarze są jednak w pełni uzasadnione, ponieważ ostatnie ruchy Oliwki Brazil udowodniły, że nie do końca panuje ona nad swoimi komentarzami.

Zaczęło się od ataku na Young Multiego, który zdecydował się odpowiedzieć raperce na tyle skutecznie, że ta usunęła swoje Instastories z sieci po blisko 24 godzinach. Nawet Smolasty, czyli osoba „odpowiedzialna” za wypromowanie Oliwki, powiedział że nie rozumie ostatniego zachowania swojej podopiecznej. W programie Hejt Park Smolasty wspomniał także o singlu, który szykuje Oliwka, w którym to mieliśmy otrzymać wyjaśnienie ostatnich spraw. Tak się jednak nie stało, a utwór Chcę być jak Oliwka Brazil spotkał się z masą krytyki i negatywnych komentarzy.

Utwór na ten moment odtworzono ponad 500 tysięcy razy, a możemy tam zobaczyć aż… 70.000 łapek w dół! Oliwka po wydaniu singla zdecydowała się wyjaśnić parę kwestii w specjalnym oświadczeniu:

Co do zarzutów o promowanie wyzwolenia seksualnego i przypi***alanie się do sexworkingu. Popieram mówienie wprost o seksie, edukację seksualną. Lubię seks i dla mnie to żaden temat tabu, w ch*j dziecinnie dla mnie jest to, że ktoś może tego nie kumać. Dorośnijcie. Ciśnijcie dalej, że zrobiła loda facetowi, z którym jestem w normalnym związku pełnym miłości i nawinęłam o tym w kawałku. Potem pamiętajcie przy zbliżeniu ze swoją drugą połówką, żeby powiedzieć, że jednak nie chcecie gały lub minety, bo to oznaka k*restwa a nie miłości. Popieram to, żeby każdy kochał na swój sposób, ale nie podoba mi się seks za pieniądze. Jest nieprawdziwy i bez sensu, bo nie jesteśmy tylko zwierzętami. Moja opinia.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne