Baner Baner
/
1 czerwca 2022
/

Mata nie może zagrać na Stadionie Narodowym!?

Zamieszanie wokół ewentualnego koncertu Maty na Stadionie Narodowym.


Po ostatnim, głośnym koncercie Maty wiele zaczęło się mówić o jego ewentualnym koncercie na PGE Narodowym. Reprezentant SBM Label zasugerował, że przedstawiciele stadionu… blokują jego występ!

Może pozwolicie mi w końcu u siebie zagrać? Może nie musiałbym wtedy dogadywać się z przeciwnikami politycznymi waszych przełożonych?

Na komentarz w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. Głos zabrała rzeczniczka prasowa Małgorzata Bajer, która w rozmowie z Onetem mówi, że pojawiła się propozycja, aby taki koncert zorganizować.

Nie ukrywam, że jesteśmy zdziwieni wciągnięciem PGE Narodowego w tego typu dyskusję. Od dekady na PGE Narodowym organizowane są różne koncerty, na które przychodzą osoby o absolutnie odmiennych gustach muzycznych. Rzeczywiście w ubiegłym roku otrzymaliśmy prośbę o ofertę na zorganizowanie koncertu Maty na PGE Narodowym. Management artysty taką ofertę od nas otrzymał.

Innego zdania jest natomiast Sold Out Agencja, która zaprzecza tym doniesieniom i jasno deklaruje, że żadna taka oferta nie miała miejsca.

Od dłuższego czasu staramy się nawiązać współpracę z PGE Narodowym, w 2020 r. po raz pierwszy wysłaliśmy zapytanie w sprawie organizacji koncertu Maty na obiekcie. Nie tylko w ubiegłym roku kontaktowaliśmy się z PGE Narodowym, niemal przez dwa lata regularnie wysyłamy zapytania odnośnie terminów i do tej pory nie dostaliśmy żadnej propozycji. (…) Nigdy nie dostaliśmy propozycji organizacji koncertu Maty od PGE Narodowego. Owszem, w ubiegłym roku mieliśmy spotkanie Sold Out Agencja — PGE Narodowy, na którym stadion przedstawił nam warunki organizacji koncertu. Natomiast nigdy nie dostaliśmy oferty na konkretną datę. Pomimo zapewnień, że jesteśmy gotowi spełnić wszystkie wymogi, tydzień po spotkaniu dostaliśmy maila, w którym PGE Narodowy informował, że znów, niestety, nie mają wolnych terminów, a więc w efekcie nie dostaliśmy żadnej konkretnej oferty

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne