Baner Baner
/
8 czerwca 2022
/

Kolejne przepychanki Nitro i Sentino. Raper ujawnia kwoty!

Współpraca obu panów zakończyła się bardzo szybko, a teraz konflikt zdaje się zaogniać. 


Sentino i Nitro jakiś czas temu postanowili wspólnie działać, a efektem ich współpracy była m.in. specjalna odzież, w której dystrybucji pomagał internetowy twórca. Ich drogi jednak się rozeszły, a teraz obaj panowie piorą między sobą brudy w internecie. Podczas wizyty w Hejt Parku Nitro wypowiedział się na temat swojego byłego wspólnika. Więcej przeczytacie o tym w innym naszym artykule.

KONFLIKT NITRO I SENTINO!

Na odpowiedź nie trzeba było długo. Raper postanowił się odgryźć i opisał sytuację ze swojej perspektywy, a także ujawnił kwoty jakie Nitro miał otrzymać za występ na Fame MMA.

Mieliśmy singiel, który teraz w międzyczasie ma status platyny. Nie załatwił tego, żebym ja ze Słowikiem i przyjaciółmi mógł przyjść i zagrać z nim na wejściu. Wziąć za to jakieś 30 000 zł, jak on brał za tę walkę 700 000 zł, to już pokazało jego poczucie wyższości i teraz się wywyższa. Będzie pokazywał na mnie palcem, mówił, że jestem toksyczny. On już po wyjeździe puścił ten filmik, gdzie ja byłem podcięty i o tym Porsche mówiłem i ten cały Jasiek to sfilmował, to oni to zrobili, żeby mnie skompromitować. Potem ja ich prosiłem, żeby to wycięli itd., a oni cały czas się pod bródką śmiali.

Wydaje się, że na tych przepychankach konflikt może się nie zakończyć i będziemy świadkami kolejnych komentarzy z jednej lub drugiej strony.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne