Baner Baner

Autor zdjęcia: IG: @brevko_art

/
10 kwietnia 2022
/

Paris Platynov o najnowszym hicie Kizo!

Głos ludu wygłosił orędzie dotyczącego najnowszego kawałka Kiza

Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny, ale zarazem lubiący pokazać złoty perłowy pazur, kopalnia pomysłów, naszpikowany ekspresyjnym wyrażaniem siebie twórca, czyli po prostu Paris Platynov.

Jeden z najlepszych internetowych twórców wyraził swoje zdanie na temat najnowszej piosenki jego brata bliźniaka, czyli Kiza. Skoro powiedział to Paris, to wiadomo, że jest coś wartego uwagi:

Widziałem nowy hit i te poprzednie jego hity typu „Disney” to są dużo, dużo wyżej niż ten. Może muszę się jeszcze w niego wsłuchać, ale na razie po pierwszym, drugim refrenie na pewno mnie tak nie porwało jak „Disney”. Miałem taką przyjemność „Disneya” posłuchać jeszcze przed premierą, no bo brachol wysłał mi wcześniej na testa nutkę i wtedy się już nią zajarałem. On mi wysłał ten moment przed refrenem i wtedy się bardzo zajarałem tą piosenką. Finalnie jak wyszła to miałem porównanie z tą wersją, którą mi wysłał i czułem taki niedosyt. „Disney” to ogólnie hitowy kawałek i wydaje mi się, że ten nowy nie jest taki dobry jak „Disney”

Platynov dodał pół żartem, pół serio, że może kiedyś Kizo pojawi się u niego na streamie:

Może kiedyś Kizo przyjdzie na streama do Nas. Ja mu się kiedyś dograłem, to może go zaproszę. Na przykład, żeby usiadł tutaj na moim miejscu i odpalił streamka w okularach. Nawet nie zauważylibyście różnicy. 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne