Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@thenitrozyniak//@szpakusimba

/
8 kwietnia 2022
/

Nitro o nowej płycie Szpaka!

Nitro powiedział parę słów na temat najnowszego krążka Szpaka

Jak dobrze wiemy w przeszłości Nitro i Szpaku nie darzyli się jakąś największą sympatią. Było rzucanie płytą, kawałek „GG EASY”, płacenie 10,000 złotych za spotkanie. W wielkim skrócie o tej historii opowiedział Sergiusz w wywiadzie z Yurkosky’m:

Najprawdopodobniej to było tak, że jak Szpaku się wybił, to te dwie pierwsze płyty były mocne, następne mi nie siadały. W pewnym momencie ja powiedziałem, i on to najprawdopodobniej musiał zobaczyć, „no chłop regres, totalnie nie siada, jest kasztanem”. On potem nawinął w kawałku „GG EASY”, że „ch*j mnie obchodzi, co pier***i Nitrozyniak” (…) To bardziej było nawiązanie, że on to widział i, żeby ludzie do niego nie pisali. (…) Ja nagrałem na to taką relację, że pojechałem do mechanika, bo coś mi skrzeczało w samochodzie. No i mechanik się mnie zapytał, czy wyjąłem płytę Szpaka. No i ją wyjąłem i wyrzuciłem. (…) Okazało się, że nie było to zabawne, no i mało trafne, bo dużo ludzie ma takie podejście, że krążek to taki graal, który jest trochę święty i te treści to są jakieś przeżycia i bardzo nieładnie jest tym rzucić o ścianę. Możesz nie słuchać, powiedzieć, że gó**o, ale jak już masz ten krążek to nie bezcześcimy takich rzeczy. W podobnym momencie, jak zniszczyłem tę płytę Szpaka, to wrzuciłem aukcję na WOŚP. Można było wylicytować przejażdżkę ze mną samochodem. (…) Kończy się aukcja, tam ponad 10,000 złotych i patrzę, że wiadomość od kupującego: „Siema, tu Mateusz, zapraszam w okolicę Morąga” i sobie myślę „ja pier***e, jesteśmy straceni”. (…) Na początku myślałem, że łatwo sobie przytrollować. (…) Odezwało się też do mnie sporo osób, które chciało ze mną pojechać. Dostawałem wiadomości typu „jesteśmy bojówkami tego i tego, my nie lubimy chłopaków z tego i tego”. Miałem taką rozkminę, bo nawet znajomi do mnie dzwonili i mówili „no wiesz, była taka sytuacja z ekipą Szpaka tam i tam, lepiej uważaj” albo „Szpaku jest taki i taki”, a z drugiej strony pisze do mnie inna osoba i mówi, że „Szpaku to ziomal, nic się nie stanie”, no i miałem taki mentlik w głowie. Nadszedł dzień w którym trzeba było pojechać. Miałem taki problem, że nie mogłem wyjechać z garażu, no i myślałem sobie, że jak wrzucę posta, że nie mogę wyjechać z garażu to mnie wyśmieją, będzie, że się obsrałem. W końcu po jakimś czasie się udało. Pojechałem tam z kolegą. Podjechaliśmy pod dom i wyszedł Szpaku i zaprosił do domu. Trochę posiedzieliśmy, przegadaliśmy różne sytuacje, które się wydarzyły. (…) Też mi to trochę pozmieniało. (…) Rozmawiałem tam jeszcze z jego bratem i mamą. Wnioski były takie, że jak mówiłem wcześniej (ludzie mają płytę za świętość – przyp. red.) i to mi mama Szpaka powiedziała, że jej przykro się zrobiło, bo to jakbyś uczucia jej syna znieważył. Przegadaliśmy to i tyle.

Teraz pomiędzy Panami panuje dobra atmosfera, co pokazała akcja promocyjna „DDZPPM”, w której brał również udział Nitro:

Wczoraj swoją premierę miał wspomniany album i tym razem Zyniak nie rzucał krążkiem, a nawet go pochwalił:

Od siebie powiem jedną rzecz. Jeszcze rok/półtora roku temu była duża afera. Teraz widzicie, Wuja zmotywował Szpaka, żeby dobrą płytę nagrał. Tą płytą, jak najbardziej nie wolno rzucać. W ogóle nie wolno nimi rzucać, bo potem może być komuś przykro. Bardzo mi się niektóre kawałki z tej płyty podobają, pierwszy raz chyba od „Atypowego”, więc polecam. Wydaję mi się, że nawet nie trzeba polecać, bo wszyscy o tym mówią. Powiem Wam, że był taki pomysł, żeby to kupić, bo chcemy wrócić do testowania i zobaczyć, jak sprogressowały , albo jakie są teraz wzory w różnych sklepach. A tutaj dostałem za darmo. Raperzy wysyłajcie mi płyty za darmo, to będzie fajnie. 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne