Baner Baner

Autor zdjęcia: press

/
28 kwietnia 2022
/

Lubin pokazuje „Luz i Moc”!

Lubin wypuścił nowy kawałek i odpalił preorder albumu!

Luz i Moc” to drugi singiel z nadchodzącej płyty Lubina, której premiera przewidziana jest na 27.05.2022. W najnowszym utworze punchliny połączone zostały z lekką, ironiczną nawijką. Utwór posiada wiele smaczków, zaczynając od odniesień do legendarnych postaci ze świata rapu, po fragmenty rapowane po niemiecku.

„GOŚĆ” to debiut Lubina, rapera z Chojnic, który aktualnie współtworzy Trójmiejską scenę rapową. Album jest wielopoziomowym portretem z życia artysty. Główną myślą, która tętni w tym projekcie, jest postawa życiowa, która charakteryzuje się kipiącym testosteronem i tzw. „wjeżdżaniem na grubo”. Jednak na tym nie koniec. Humor, ironia, oraz przemyślenia na temat idyllicznej przyjaźni czy relacji damsko-męskich to także silne elementy tego projektu.

Wszystkie bity na albumie skomponował Worek. Brzmienie albumu nie ma jednego kierunku czy wspólnego mianownika, przy produkowaniu tej muzyki obydwu twórcom przyświecała myśl, żeby było po prostu „świeżo”; nieistotne czy tempo jest trapowe czy klasyczne.

Tracklista:

1. „Way up”
2. „Testo Vibe”
3. „Babygirl”
4. „Czuję, że żyję”
5. „Luz i moc”
6. „Tempo” (ft. Paluch)
7. „Chojnice” (ft. Tyber)
8. „Robin Hood”
9. „Bankier” (ft. Bokser)
10. „Kruzyn 2” (ft. Frosti)
11. „Najświeższy na mieście”
12. „Lampart”
13. „Zwyczajny dzień z chłopakami”
14. „Prawdziwe uczucia 2”

Preorder albumu „GOŚĆ” jest dostępny TUTAJ.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne