Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@pawko_shots//@ arab_na_bicie

/
10 kwietnia 2022
/

Kubańczyk o potencjalnej walce z Arabem!

Kubańczyk w rozmowie z Centrum Medycznym MML odpowiedział, czy walka z Arabem jest w ogóle realna

Kilka dni temu Kubańczyk na swoim Instagramie zamieścił post, w którym informuje, że wybudził się już z narkozy po operacji. Raper miał prawdopodobnie prostowaną przegrodę nosową:

Właśnie się obudziłem, operacja przebiegła pomyślnie bez żadnych problemów 🔥 Teraz czeka mnie dłuższa chwila regeneracji i kilka następnych zabiegów ale w końcu trzeba było zadbać o swoje zdrowie. Dziękuje klinice @centrum_medyczne_mml a przede wszystkim @drmichalik za fachową i bardzo profesjonalna pomoc 🙏🏻 Na gali w Tauron Arenie dowiecie się co dalej z pasem kat. 84 kg i moimi walkami 🤫 Będzie się działo a teraz czas odpocząć bo jeszcze mnie trzymają leki i widzę podwójnie jak pisze 😂Dziękuje, ze jesteście ze mną – wasze wsparcie w wiadomościach czy komentarzach jest nie do opisania – moja Kubańska armia ❤️

Korzystając z okazji Centrum Medyczne MML przeprowadziło z raperem wywiad. Kuba podczas rozmowy potwierdził, że w 2022 roku na pewno nie pojawi się oktagonie. Spowodowane jest to chęcią poprawy swojego zdrowia, pracą nad kolejnym albumem oraz koncertami.

Chęci do walki w przyszłości cały czas u niego są, więc postanowił wypowiedzieć się na temat potencjalnej walki z innym raperem, czyli Arabem. Takie starcie to marzenie wielu osób, jednak Kubańczyk widzi małe szanse, żeby do tego doszło:

Myślę, że z Gabrysiem byłaby fajna walka, gdyby nie ważył on 30 kilogramów więcej ode mnie. Ludzie ubili sobie tę walkę w głowie. Moja naturalna waga to 78-79kg, teraz ważę ok. 80 kilo a Gabryś ostatnio 104. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że to przepaść kilku kategorii. Jeżeli Arab zbiłby ok. 10 kilo, to może w stójce byśmy się spotkali. (…) Myślę, że jest zawodnikiem, który mógłby spokojnie bić się na galach sportowych. Z jego zaawansowanym partnerem – myślę, że jest to wyżej niż purpura. Arab już kupę lat trenuje brazylijskie Jiu-Jitsu.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne