Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@kacper_kwiecien_pho

/
13 kwietnia 2022
/

„Kiedy i kto” – Buffel, Gunda, Energizer i Miszel ze wspólnym numerem!

 Buffel & Gunda we współpracy z Energizerem i Miszelem prezentują kawałek pt. „Kiedy i kto”

,,WIELKIE B” to dojrzała opowieść dwudziestojednolatka, który pełną piersią oddycha powietrzem zabarwionym miejskim aromatem i mgłą wielkomiejskiego absurdu. Buffel zabiera swoich słuchaczy w pełną emocji i wnikliwych refleksji odyseje po swoim małym zakątku świata. Warstwa tekstowa albumu w poruszający sposób dotyka zdeformowanego obrazu dynamicznie orbitującej wokół niego rzeczywistości, która częstokroć odkrywa przed nim swoje najciemniejsze oblicze.

Za warstwę muzyczną projektu odpowiada kielecki producent Gunda, który wyprodukowanym we współpracy z utalentowanymi producentami brzmieniem idealnie nadaje ton i tempo treściom serwowanym przez Buffela oraz gości. Sercem albumu są kompozycje, które w wyważony sposób budują swoje klimatorium na drillowych inspiracjach pochodzących zza wielkiej wody.

Debiutancki album Buffela ukaże się na rynku nakładem wytwórni indahouse i składa się z piętnastu pełnoprawnych numerów. Jest to naturalna kontynuacja wydanego przed rokiem własnymi siłami krążka ,,DUŻE B”.

Najnowszy teledysk promujący „WIELKIE B”„Kiedy i kto” – jest już dostępny na kanale indahouse. Duet wsparło w nim dwóch raperów – Miszel oraz Energizer, a także producent Bizzlie.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne