Baner Baner

Autor zdjęcia: IG: @kamerzysta69// @cypis89

/
5 kwietnia 2022
/

Kamerzysta odrzucony przez Filipka i Cypisa: „Gościu, tobie to bym nawet ręki nie podał”

Kamerzysta szuka przychylnie nastawionych artystów. Nie wyszło z Filipkiem, więc odezwał się do Cypisa.

Gala freak-fightowa oparta na zasadach z serialu Squid Game? Na taki pomysł rzekomo wpadł Kamerzysta. Twórca poszukuje artystów, którzy chcieliby wystąpić w jego produkcji. Zaczął od Filipka, któremu pomysł się ewidentnie nie spodobał:

Nieprawdopodobne, że przez kilka występów na galach freakowych stałem się potencjalnym zawodnikiem dla tych wszystkich organizatorów idiotycznych eventów, gdy wymyślają jakiś możliwy line-up uczestników. Bo z tego gówna, gdzie walą wódę i rzygają pod siebie też do mnie pisali.

Nieprawdopodobne, że organizatorem takich gówien jest Kamerzysta, który zamiast gnić na peryferiach, dalej robi projekty i powoli ludzie oswajają się z jego obecnością w Internecie na nowo.

Nieprawdopodobne, że znajdzie się kilkoro internetowych celebrytów, którzy wezmą w tym udział i sk***ią się za pieniądze, które można ogarnąć w parę miechów talentem/pracą.

Gdy nie wyszło z Filipkiem, Kamerzysta napisał do Cypisa. Artysta również odrzucił youtubera, czego potwierdzeniem jest fragment rozmowy obu Panów:

Tobie gościu to bym nawet ręki nie podał, a co dopiero brać udział w czymś od ciebie.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne