Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@ bureauinternet//@ spietadresiara

/
11 kwietnia 2022
/

„Jeżyk!” powraca – Oki startuje z preorderem nowego albumu!

Oki prezentuje nowy singiel i startuje preorderem nadchodzącego albumu

Wczoraj o 13:47 w Warszawie miał miejsce specjalny event, na który kilka dni temu zapraszał Nas Oki. Wiedzieliśmy tylko tyle, że odbędzie się na nim prezentacja jakiegoś produktu. Dziś okazało się, że tym produktem jest… Oki!

Na samym wejściu wszyscy goście dostali do rąk poniższą ulotkę:

 

Jak widzicie jest to reklama produktu, który będzie miał swoją premierę 10/06/2022 roku, a polecają go PaluchSobelYoung IgiTaco Hemingway i inni. Wszystko brzmi jak zapowiedź nowego albumu Okiego.

Następnie odbyła się zapowiadana prezentacja produktu. Poprzedziła ją satyryczna prezentacja multimedialna. Kiedy zapowiadany produkt został odsłonięty naszym oczom ukazał się Oki… będący w kartonie niczym zabawkowa figurka. Na sam koniec dostaliśmy wiadomość, żeby sprawdzić internet jutro (czyli dziś) o 10:00.

Słowa nie zostały rzucone na wiatr, ponieważ równo o 10:00 dostaliśmy nowy singiel pt. „Jeżyk!”, oraz wystartował preorder nowego albumu Okiego pt. „Produkt47”.

Warty uwagi jest również teledysk. Oprócz genialnego wykonania, ważne są tam dwa cameo – Schaftera, który prawdopodobnie będzie gościem na albumie, oraz Otsochodziego, który na klipie podpisuje jakiś kontraktCzyżby Młody Jan dołączył do 2020?

Najnowszy krążek możecie zamówić w dwóch wariantach:

▶️ Album + Bonus EP – 47.47 zł
▶️ Album + Bonus EP + koszulka – 147.47 zł

Jeśli nie chcecie kupować płyty, możecie zaopatrzyć się w samą koszulkę, która kosztuje 117.47 zł.

Premiera 10/06/2022

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne