Baner Baner
/
15 marca 2022
/

Filipek chce walki freestylowej z Fabijańskim i Multim!?

Filipek tłumaczy, dlaczego chciałby zmierzyć się z Solarem, Young Multim i Fabijańskim w formule Rap Nokaut.

Reprezentant QueQuality znany jest z bitew rapowych. Niegdyś walczący na WBW, teraz chętniej w Rap Nokaut. Jego walki w tej formule cieszyły się sporą popularnością, ale prawdziwe rekordy mogą dopiero zostać ustanowione!

Filipek zapowiada, że chętnie znów wziąłby udział w podobnym przedsięwzięciu:

Bardziej mnie jara Rap Nokaut. Tylko, że powiem szczerze – jestem chyba na to za dobry a dyscyplina jest zbyt niszowa. W Polsce jest zbyt mało popularnych raperów, którzy umieją cokolwiek sensownego skleić i technicznie poskładać. A jak już są takowi, to wolą nie ryzykować. Ja w tym sprawdziłem się parę razy z giga doje**nymi efektami.

Nie miałby również problemu, żeby takowe walki odbyć za darmo. Raper przedstawił również rywali, z którymi chciałby się zmierzyć:

Jedyne osoby, z którymi mógłbym odbyć taki pojedynek i przychodzą mi teraz do głowy: to Solar (bo jest jednym z najlepszych lirycznie raperów w Polsce i mamy nie po drodze), Young Multi (bo jest wciąż popularny, posiada skille i ma duże grono odbiorców) i Sebastian Fabijański. C**j kogo obchodzi moja dziesiąta walka z Tombem, Korem czy Boberem. A ja w czymś takim mógłbym wystąpić nawet za darmo, ale musi być ogromny rozmach.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne