Baner Baner
/
5 stycznia 2022
/

Tymek idzie w ślady Solara i promuje swój krążek dołączeniem do… Klubu 27

Tymek zapowiada nowy krążek i promuje go… swoją śmiercią

W nocy w serwisach streamingowych pojawiły się dwa nowe numery od Tymka we współpracy z  Urbańskim „Odurzony snem” i „Jeden uśmiech twój”. Promują one najnowszą EP’kę „Król życia”, której premiera będzie miała miejsce 1 kwietnia.

Ciekawy jest także opis EP’ki znajdujący się na stronie z preorderem, który sugeruje nam… śmierć Tymka:

Tymek – urodzony 28 października 1994r. w Opolu, polski twórca utworów muzycznych i autor tekstów. Działał pod pseudonimem Tymek od stycznia 2017 do wczesnych lat 20 XXI wieku. Zmarł w wypadku motocyklowym w wieku 27 lat 5 stycznia 2022 roku w Puerto de la Cruz na Teneryfie. 1 kwietnia 2022 ukazał się jego pośmiertny album Odrodzenie. W 2023 roku zostały opublikowane kolejne utwory na rzecz fundacji Vestige.

Śmiem wątpić, że Tymek nie żyje, a nawet zaszaleję i powiem, że pewnie zupełnie nic mu nie jest. Siedzi sobie w domku cały i zdrowy. Póki co nie wiemy o co chodzi w tym opisie, choć od razu  na myśl nasuwa się podobieństwo do jednej promocji płyty z przeszłości.

W 2017 miała miejsce premiera „Klubu 27” od Solara. Krążek był promowany dziwną i z biegiem czasu, krytykowaną akcją. Jeden z ojców SBM Label, udawał, że ma stany depresyjne, a także opublikował w sieci wideo, w którym gorzko mówił o swojej wytwórni, którą rzekomo mu odebrano, narzekał także na współpracę z Deemzem. Oprócz tego, dostało się również Quebonafide, Żabsonowi i ReTo, którym zarzucał niewdzięczność mimo, że pomagał im na początku ich drogi i to dzięki niemu zaszli tak daleko. Następnie pojawił się klip do tytułowego utworu, w którym pokazany jest… pogrzeb Solara. Po całej akcji Karol był mocno krytykowany i mało kto odebrał pozytywnie ten happening.

Miejmy nadzieję, że w dniu premiery płyty Tymka, nie otrzymamy informacji, że to wszystko żart na Prima Aprilis. Oczywistym jest też to, że nie życzę Tymkowi prawdziwej śmierci. Niech po prostu się nie bawi w takie sprawy, bo jego poprzednik wyszedł na tym dość słabo. 

Tymek – „Król życia” – tracklista:

1. Pokrzywy
2. Klakson
3. San Francisco
4. Odurzony snem
5. Pończochy
6. Naprzemianmieszane
7. Trochę, trochę

Materiał można już zamówić w sklepie wytwórni Kayax, ale preorder trwa jedynie do 10 lutego do 23.59.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne