Baner QueQuality Baner QueQuality

Autor zdjęcia: IG:@pezetofficial

/
27 stycznia 2022
/

„Tępa gówniaro. Mamusia cię utrzymuje, to się nie wypowiadaj” – Pezet ostro o swojej fance!

Pezet nie liczy się ze słowami i temperuje swoich fanów, którzy zarzucają mu segregację

Jak wiemy na świecie panuje pandemia koronawirusa, który jest dość niebezpieczny. Mimo to w naszym kraju odbywają się różnego rodzaju masowe imprezy. Świetnym przykładem tego jest nadchodzące wydarzenia w katowickim Spodku, na którym zagrają PRO8L3M, Sokół i Pezet. Pod postem na Instagramie Jana Pawła, rozgorzała debata. Jedna z fanek zarzuciła Pezetowi, że segreguje on swoich fanów. Chodzi tutaj o to, że na wcześniej wspomniane wydarzenie, na które mogą wejść tylko zaszczepione osoby lub ukazujące negatywny test:

To smutne, że osoby publiczne jawnie pokazują, że są za segregacją sanitarną. Dziwne, że zapominacie o tym, że to wy potrzebujecie robić koncerty i żeby ludzie kupowali bilety, bo z tego zarabiacie, ale ludzie nie zapomną. To, że teraz jesteście za segregacją, ale to się jeszcze odwróci, tak jak na początku. Będziecie jeszcze błagać ludzi by kupowali i to wszyscy bez jakiegokolwiek podziału. 

Wiele ludzi ma dość „ciekawe” poglądy, dlatego ten wpis nie przyciągnąłby większej uwagi, gdyby nie to, że postanowił na niego odpowiedzieć sam Pezet i to w dość… prosty sposób:

Tępa gówniaro. Mamusia cię utrzymuje, to się nie wypowiadaj w tematach o których nie masz pojęcia. 

W pod innym komentarzem zamieść on natomiast taki wpis:

(…) Jeśli chcesz powiedzieć, że ze względu na to, że będę grał koncert, na który można wejść okazując test lub będąc zaszczepiony, rezygnuję z zacumowanych przez Ciebie słów to jesteś manipulantem, który próbuje tu przeinaczyć rzeczywistość i bierze pod uwagę setki innych zagadnień. (…) Prawdopodobnie mamy zupełnie inne poglądy na temat zachorowalności covidu, bezpieczeństwa, zdrowia etc. (…) Reasumując, niezależnie od poglądów na temat szczepień, jestem taką samą ofiarą obostrzeń i jak każdy inny obywatel nie mam na nie wpływu. Skoro Ty jesteś taki antysystemowy to rozjeb ten rząd, nie chodź do pracy. 

A Wy co sądzicie o całej sytuacji? Pezet przesadził czy zachował się stosownie do całej sytuacji? 

Baner QueQuality Baner QueQuality
Podobne wpisy
Popularne