Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@shif7league

/
7 stycznia 2022
/

„Chillwagon to nie marka, Chillwagon to e-sport!” – SHIF7, czyli nowy projekt supergrupy!

Chillwagon prezentuje SHIF7, czyli nowy e-sportowy projekt

Kilka dni temu w social mediach wielu raperów i influencerów mogliśmy zauważyć zapowiedzieć projektu – SHIF7 . Story promowane było hasłem „Nowy Wymiar Walk” i zapowiadało pierwszą „galę” na 29 stycznia. Dzisiaj już dokładnie wiemy o co chodzi:

SHIF7 to liga gamingowa, w której znani twórcy ze świata muzyki, sportu i lifestyle’u łączą się w zespoły, aby wspólnie ze swoimi fanami rywalizować w rozgrywkach online i turniejach na żywo.  W pierwszej edycji ligi organizatorzy, czyli chillwagon i The Collevtive, przygotowali pięć gier, wymagających od zawodników różnego rodzaju skilli: zręczności, pracy zespołowej, refleksu czy stalowych nerwów. Każdy turniej finałowy będzie odbywający się w przestrzeni – The Box – poprzedzają eliminacje DRAF7, skierowane do fanów każdej z drużyn. Dodatkowo w każdym turnieju (5 różnych tytułów gier) dla zwycięzcy wyłonionego z DRAF7 przewidywane są nagrody rzeczowe o wartości 2000 zł!

Póki co wiemy, że jedną z drużyn biorących udział w zabawie jest chillwagon, którego liderem jest Borixon. Natomiast jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o samym projekcie, zapraszamy do odwiedzenia strony The Collective, gdzie znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Miłej zabawy i powodzenia!

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne