Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@bosskiroman//@jacek5piatek

/
9 stycznia 2022
/

Bosski Roman chce walki z Popkiem!

Bosski Roman podczas jednego z wywiadów stwierdził, że mógłby zawalczyć z Popkiem

Podczas konferencji prasowej federacji MMA-VIP 4 dowiedzieliśmy się, Roman Lachowolski, znany jako „Bosski Roman”, zmierzy się z innym raperem, Maciejem „GSP” Gandziarowskim, reprezentantem Mobbyn.

Roman w wywiadzie dla kanału FANSPORTU TV powiedział, że w przyszłości ma nadzieję na o wiele głośniejszą medialnie walkę i chciałby ją stoczyć  z… Popkiem!

 Ja powiedziałem kiedyś, że z przyjemnością zawalczę w walce wieczoru z „Popkiem”. „Popek”, którego pamiętam z tej pierwszej walki, to był chyba 2008 rok, to ja wtedy w ogóle byłem szczypiorem, to on był jak czołg. Teraz ja jestem trochę bardziej czołgiem. (…) Ja się czuję na siłach, żeby móc to zrobić, bo wiem, że były takie momenty… W 2008 roku to jedyne co mógłbym zrobić, to uciekać, co też nie jest głupim rozwiązaniem. Czemu nie? Może zróbmy takie coś.

Przypomnijmy, że wspomniani Panowie, wraz z Kalim, Tadkiem i Pomidorem tworzyli kiedyś zespół muzyczny – FIRMA. Było czuć chemię między nimi na kawałkach, a jak będzie w oktagonie? Możliwe, że przekonamy się o tym w niedalekiej przyszłości.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne